PŘÍBĚH MOUKY

Při mletí mouky zúročujeme zkušenosti několika generací mlynářů a lásku k řemeslu. Pracujeme jen s kvalitními surovinami a špičkovými technologiemi.

NAŠI DODAVATELÉ

Veškeré námi mleté obiloviny odebíráme od prověřených farmářů a družstev.

Farmář se slaměnným kloboukem stojící v poli držící stéblo obilí.

ZAČÍNÁ TO U ZRNA

Když se naplno věnujete tomu, čemu věříte, tak to vždy stojí za to. Proto si vybíráme pěstitele, kteří do své práce dávají srdce a zrnu věnují potřebnou péči, aby jeho kvalita byla vždy prvotřídní.

Kombajn sypající zrna obilí.

PĚSTUJEME
A SKLÍZÍME

Pěstování obilovin nedílně patří k naší historii a sklizeň byla vždy velkým svátkem. Díky dnešním technologiím je sice vše o něco jednodušší, ale i tak nezapomínáme na to, jak těžká práce zemědělství je a jaký význam pro nás kvalitní úroda má.

Farmář přesýpavající v ruce zrnka obilí.

POD DOHLEDEM

Veškeré obiloviny a pseudoobiloviny, které vstupují do našeho mlýna, prochází velmi důkladnou kontrolou kvality v naší moderní laboratoři. Tím však proces kontroly nekončí. Mouka prochází laboratorní kontrolou i během mletí a také před expedicí na balící linku. Kvalita je pro nás naprostou prioritou. Více o našem mlýnu si přečtěte na mlynperner.cz.

Moderní laboratař, kde probíhá kontrola kvality.

NAŠE
TECHNOLOGIE

Pernerku pro Vás meleme ve vlastním mlýnu, jehož historie sahá až do roku 1420 a který je v současnosti nejmoderněji vybaveným mlýnem v České republice. Celozrnné mouky jsou mlety v srdci Českého ráje na unikátní mlecí technologii, která jako jediná na tuzemském trhu umí celozrnné mouky umlít na granulaci mouky hladké, přičemž výrazně méně poškozuje škrobové zrno. Díky tomu získává Pernerka lepší pečící vlastnosti a také nutriční hodnoty. Více o našem mlýnu se dozvíte na mlynperner.cz.

Technologie mlýnu Perner.

BALÍME JI PRO VÁS

Nebojíme se a máme rádi trendy. Proto pro Vás Pernerku balíme do moderních sáčků, které nemusíte schovávat ve skříňce.

Jednokilové balení mouky Pernerky v žlutém obalu.

Nakupte online přes náš e-shop

 

KOUPIT PERNERKU V E-SHOPU

 

KDE KOUPÍTE PERNERKU

Naše mouky jsou dostupné ve stálé nabídce u níže uvedených prodejců.

 

A u mnoha dalších drobných prodejců...PERNERKA VE SPECIÁLNÍCH AKCÍCH

Naší mouku Pernerku si také můžete zakoupit ve speciálních akcích u těchto vybraných řetězců po celé republice a na Slovensku.

Tyto webové stránky využívají k zajištění funkčnosti stránek a k analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas.